Fotowoltaika to inaczej dziedzina nauki i techniki, dzięki której możesz przekształcić energię słoneczną w energię elektryczną. Dzięki procesom zachodzącym w panelach fotowoltaicznych wytwarzasz swój własny prąd i uniezależniasz sie od konwencjonalnych źródeł energii elektrycznej, a tym samym od wzrostu cen energii. Dzięki Ustawie Prosumenckiej (Ustawie o OZE) możesz produkować i zarabiać na sprzedaży prądu, co stanowi dodatkowe źródło dochodu na następne 15 i więcej lat.

 

Aby korzystać z energii elektrycznej wyprodukowanej z własnej Mikroelektrowni Fotowoltaicznej, potrzebujesz dysponować prawem do nieruchomości oraz posiadać zdolność kredytową, bądź dostęp do środków pieniężnych. Całą procedurę od projektu gotowej instalacji, poprzez przyłączenie do sieci energetycznej, a skończywszy na formalnościach i zawarciu umowy z Zakładem Energetycznym prowadzimy za Ciebie. Aby uruchomić swoją Mikroelektrownię Fotowoltaiczną nie potrzebujesz pozwoleń ani zgłoszeń.

 

Przesłanki do inwestycji w Mikroelektrownię Fotowoltaiczną:

  • redukcja rachunków za energię elektryczną,
  • lokata wolnych srodków finansowych,
  • uzyskiwane przychodu pasywnego.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z powyższych korzyści, zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie z naszym Doradcą Technicznym, który oceni możliwości techniczne Twojej nieruchomości i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie i sposób finansowania Twojej inwestycji.