TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

 

W działaniu OpenSolar.pl kierujemy się wartościami, dzięki którym określamy i realizujemy cele wyznaczone przez naszych klientów, a także indywidualne cele naszych pracowników, współpracowników i partnerów. TECHNOLOGIA dzięki której osiągamy sukces daje naszym klientom  BEZPIECZEŃSTWO.

 

OpenSolar.pl to zespół najlepszych fachowców, inżynierów, projektantów i instalatorów. Doświadczenie zdobyte na ponad 1000 instalacji owocuje unikalną wiedzą a idąc wraz z rozwijającą się TECHNOLOGIĄ stawiamy na sprawdzone rozwiązania i jakość instalowanych urządzeń. Wiemy, że każdy nasz klient jest inny i wymaga indywidualnego podejścia zarówno w kwestii doboru urządzeń jak i sposobów finansowania i dofinansowania swojej inwestycji.

 

Dobrane na miarę rozwiązania procentują dla naszych klientów najszybszym czasem zwrotu i satysfakcją z użytkowania, co przekłada się na szereg korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny. Bedąc naszym klientem zyskujesz spokój, wygodę i BEZPIECZEŃSTWO. Twój komfort kiedy inwestujesz w Odnawialne Źródła Energii przekłada się na oszczędności na konwencjonalnej energii i rachunkach, OpenSolar.pl dba o Ciebie, o ciepło i prąd w Twoim DOMU tak, aby czysta energia tętniąca w domowych instalacjach była darmowa, zdrowa i napełniała Twoje konto dodatkowymi tysiącami złotych.

 

Korzystaj z dotacji z Unii Europejskiej, Regionalnych Programów Operacyjnych, programów PONE, PROSUMENT i lokalnych programów dopłat a także ze wsparcia w postaci Taryf Gwarantowanych (FIT). Aby dobrac odpowiedni instrument wsparcia skontaktuj się z nami.